14.04.2019 Cro LU Jugend u posjeti kod A. Kramarica

« 1 of 2 »

JEDERMANN TURNIER 5+1

CROATIA LUDWIGSHAFEN poziva vas u subotu 15.06.2019sa početkom u 10 sati na

MALONOGOMETNI TURNIR 5+1

na Bezirkssportanlage Edigheim,

Mühlaustr. 45, 67069 Ludwigshafen

Uz dobru zabavu nudimo vam velik izbor pića i jela sa roštilja , kave i kolača , te za najmanje veliki trampolin.

Prijavit svoje momčadi do 03.06.2019 na brojevi:

Ivan Čule 0157/88077345

Krešo Šabić 0177/8648294

E-mail: info@croatia-ludwigshafen.de

Prijava 30€ po momčadi , nagrade za prva tri mjesta

Jugend Trainingszeiten / raspored trening

Zainteresirani igrači godišta 2005 za sljedeću sezone mogu se već sad priključiti treningu D-Jugenda .
I druga godišta mogu doći na probni trening jer uvjek tražimo i nove igrače koji bi nam se mogli pridružiti.

Interessierte Spieler des Jahrgangs 2005 für die nächste Saison können jetzt schon mit der D – Jugend trainieren.
Alle anderen Jahrgänge können bei unseren Teams immer Probetrainings absolvieren.

Telefon: 0177 2388186 Kristian

0157 36853731 Darko

Trainingszeiten / Raspored treninga

Dvoransko prvenstvo 05., 06.01.2018

Prošli vikend su naše D,E i G ekipe odigrale na dvoranskom prvenstvu vrlo dobro. D i E ekipe su izgubile po jednu utakmicu i ostatak pobijedile, dok je naša

G-Jugend ekipa zabilježila prvi službeni nastup na dvoranskom prvenstvu. Kako se igralo prvi puta na tako velikom terenu dobro su naši junaci i izdržali pet utakmica u istom danu, jednu smo odigrali neriješeno 0:0 protiv ASV Edigheim II, dvije izgubili sa minimalnom razlikom 1:0 od Alemania Maudach III i VT Frankenthal,  jednu izgubili 2:0 od TuS Flomersheim te na samom početku 4:0 protiv ekipe iz ASV Maxdorf II koja je pobijedila u svim utakmicama toga dana.

Vidimo se 12. i  13.01.2019 na turniru u Mannheimu (Mecklenburger Str.62, 68309) gdje nastupaju naše E i F-Jugend ekipe.

Raspored treninga

Raspored treninga / Trainingszeiten

G-Jugend
Uto / Di 18:15 sati / Uhr
Dvorana / Halle
Bliesschule
Krummlachstraße 10
67059 Lu

Pet / Fr 17:00 sati / Uhr
Dvorana / Halle
Erich – Kästner – Schule
Bahnhofstraße 52
67059 Lu

F-Jugend
Uto / Di 17:00 sati / Uhr
Dvorana / Halle
Bliesschule
Krummlachstraße 10
67059 Lu

Pet / Fr 18:15 sati / Uhr
Dvorana / Halle
Erich – Kästner – Schule
Bahnhofstraße 52
67059 Lu